KATEGORIE
  Filters
  Výběr měny
  Vyhledávání

  ArrowSys s.r.o.

  Jsme čistě česká rodinná firma.

  Historie firmy se píše od roku 1990. V tomto roce na živnost vznikaly první SW celky. Následně se firma rozrostla až do nynější podoby a poskytuje ucelené ekonomické programy (fakturace, zásoby, mzdy, podvojné účetnictví, daňová evidence, a další). Na základě poptávky mnoha našich zákazníků zastřešujeme dodávky ekonomických celků i dodávkou hardware. V těchto případech jsme schopni garantovat funkčnost jak IT ve společnosti tak ekonomického systému naší společnosti.

  Od roku 2016 jsme se pustili do EET, kde se úspěšně držíme s komplexní nabídou programů LILKA (www.lilka.cz), ANetCa (www.anetca.cz) a EET maloobchod. Všechny tyto programy mají přímé napojení na ekonomické programy ArrowSys. Zúčtování prodejů, přes zásoby až do účetnictví tedy probíhá zcela automaticky. Máte tak jistotu a přesnost v číslech.

  Naší filozofií je pomoci řešit zákazníkům problémy které mají v ekonomické a IT oblasti. Náš přístup je tedy velice individuální a záleží na konkrétních potřebách.

  Zobrazit na stránku

  Kontrolní modul pro EET

  1 000,00 Kč bez DPH
  Program pro kontrolu tržeb z Vašeho zařízení pro EET na data z MFČR. Program automaticky porovná data a vypíše chyby a nesrovnalosti oproti údajům uvedeným na MFČR.

  iZásoby pro ANETCA

  1 000,00 Kč bez DPH
  Rozšiřující modul skladového hospodářství pro pokladní systém ANETCA. Modul je přímo propojený s pokladním systémem a dává tak rychlý přehled stavů na skladě.

  SEMEX - Visual/Semenářství

  8 999,00 Kč bez DPH
  Program pro semenářskou evidenci obsahuje následujícísoučásti (moduly):
  - vystavení a evidenci žádostí o uznání porostu včetně komunikace s ÚKZUZ prostřednictvím portálu eAgri
  - přehlídky porostů
  - uznávacích listy
  - žádosti o uznání osiva
  - žádosti o kontrolu osiva
  - žádosti o odběr vzorku
  - semenářskou laboratoř
  - stanovení kyseliny erukové a glukosinolátů