KATEGORIE
  Filters
  Výběr měny
  Vyhledávání

  Bezobslužná prodejna

  Zabezpečovací, provozní a pokladní vybavení do obchodů s nepřetržitým provozem. Pro bezkontaktní 24 hodinový prodej.

  Zobrazit na stránku

  Samoobslužná pokladna | CONTIO KIOSK

  Volat pro zjištění ceny
  Pokladna s jednoduchým ovládáním, naskenováním položek zákazník vytvoří nákupní seznam a následně uhradí nákup přes platební kartu. Vybavení je vhodné do obchodů pro zajištění bezobslužného nakupování samostatně nebo doplňkově ke stávajícímu prodeji s obsluhou. Kiosek je součástí kompletu vybavení Contio LOCK, Contio SHOP KIT a Contio STORE.

  Vybavení pro bezobslužný obchod | CONTIO LOCK

  Volat pro zjištění ceny
  Bezpečnostní a samoobslužné platební vybavení v minimalistickém sadě pro obchody. Zajistěte nepřetržitý 24-hodinový bezobslužný provoz vašeho obchodu s vybavením CONTIO SHOP KIT. Vybavení je vhodné do obchodů pro zajištění bezobslužnosti a provozu zcela bez asistence pokladní. Contio zajistí zabezpečený vstup zákazníky do prodejny a odbavení ne samoobslužném platební kiosku.

  Vybavení pro bezobslužný obchod | CONTIO SHOP KIT

  Volat pro zjištění ceny
  Bezpečnostní a samoobslužné platební vybavení pro obchody. Zajistěte nepřetržitý 24-hodinový bezobslužný provoz vašeho obchodu s vybavením CONTIO SHOP KIT. Vybavení je vhodné do obchodů pro zajištění bezobslužnosti a provozu zcela bez asistence pokladní. Contio zajistí zabezpečený vstup zákazníky do prodejny a odbavení ne samoobslužném platební kiosku.

  Bezobslužný obchod | CONTIO STORE

  Volat pro zjištění ceny
  Kompletní prodejna kontejnerového typu s bezpečnostním a samoobslužným platebním vybavením. Zajistěte nepřetržitý 24-hodinový bezobslužný provoz vašeho obchodu s vybavením CONTIO SHOP KIT. Prodejna má rozměry 12 m (d) x 2.5 m (š) x 2.6 m (v), navržena pro splnění hygienických a stavebních norem pro maloobchodní provozovny. Prodejna je mobilní a lze ji připojit k místní elektrické síti.